Výsledek hledání pro výraz
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  Cestovní zavazadla, cestovní kufry na kolečkách - levnebagly.cz

  Vítejte na stránkách e-shopu levnebagly.cz. Náš e-shop se specializuje na prodej a distribuci nejrůznějších cestovních zavazadel, kufrů, batohů a podobných doplňků již řadu let. Mezi naše hlavní přednosti patří skvělé ceny, široký sortiment a také komunikace se zákazníky. V našem sortimentu naleznete produkty, ze kterých si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník, protože se snažíme, aby všechno naše zboží dosahovalo nejvyšší možné kvality, pevnosti materiálu a také funkčnosti a to navíc v poutavém designu. Naším hlavním cílem je spokojenost naši zákazníků, proto se Vám budeme snažit splnit všechna Vaše přání a požadavky.

  Cestovní zavazadla, cestovní kufry na kolečkách - nejnižší ceny?

  Vyberte si ze široké nabídky kvalitní kufry, cestovní zavazadla a cestovní kufry nebo kufry na kolečkách. Všechno naše zboží dosahuje vysoké kvality, a to hlavně díky výběru kvalitních a pevných materiálů, ze kterých jsou kufry a cestovní  zavazadla vyráběny. Navíc se naše cestovní zavazadla a kufry mohou pochlubit velmi originálním a aktuálním  designem. K dostání jsou kufry, cestovní zavazadla, tašky přes rameno i batohy v různých velikostních a také barevných provedeních.

  Batohy

  Batoh je vak nošený na zádech, opatřený dvěma popruhy. Původně jako zavazadlo určené pro pobyt v přírodě, postupně se batohy stávají součástí výbavy i ve městě. V batohu se nosí různé věci od kapesníků po učebnice. Batoh se dá využít i jako školní brašna. Batoh je obvykle vybaven kapsami. V naší nabídce naleznete sportovní batohydětské batohy a také kvalitní batohy pro turistiku a volný čas.

  Kufry a cestovní zavazadla

  Kufr je přenosné zavazadlo užívané na přepravu osobních věcí a předmětů denní potřeby. Kufr se vyznačuje pevnou skořepinou, která zajišťuje pevný tvar a chrání předměty v kufru. Kufry mohou být zabezpečeny zipem, západky, či zámkem. Některé kufry mají teleskopickou rukojeť a kolečka usnadňující manipulaci s kufrem.